Wasz pierwszy preparat.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

We are happy to see you visit us as a guest.
    Some functions require a free registration. Become a member!

• Wasz pierwszy preparat.

Jaki był Wasz pierwszy preparat i jakie są Wasze wspomnienia gdy pierwszy raz go wypiliście?
      Moim pierwszym preparatem był Lofenalac i pamiętam, że go nie chciałam wypić. To było coś okropnego! Blee... .
      Many PKU recipes and information on various benefits for PKUers and families with kids with PKU.
      Language: Polish
      Visit: pkufamily.com
    • Noo cos Ty , Gosia ja tez zaczynalam od Lofenalacu wg mnie byl super.... :D :thumbup: Lekko slodkawy a najbardziej go lubilam z platkami ryzowymi.... :P Nawet jak pozniej przeszlam na Phenyl- free to i tak jeszcze czasami dla smaku podjadalam Lofenalac siostrze, ktora jescze dluzej byla ode mnie na Lofenalacu ze wzgledu na problemy z przestawieniem. Ja Lofenalac autentycznie lubilam! Az samej trudno mi w to uwierzyc... Ale Lofenalac i tak byl boski w porownaniu z tym na co mnie probowali przestawic potem - chyba cudo sie Nofelan nazywalo.... :huh: Chorowalam na zoladek tydzien po tym :thumbdown: Mowie Wam...

goraco pozdrawiam wszystkich Lofenalacowcow

Paulina
    • Lofenalac i Phenyl Free to pikuś w porównaniu do takiej mieszanki wybuchowej jak MIXAMIN to to dopiero było brrr gotowało się to robiła się z tego taka śmierdząca papa zalewało się to dużą ilością wody z lofenalakiem co dawało niezapomniane wrażenia
    • moim pierwszym preparatem byl chyba lofenalac ale podobno wczesniej jeszcze cos innego pilam ale juz nie pamietam jak sie nazywal ten napoj.ale jedno co wiem to to ze wszystkich preparatow nienawidzialm i teraz tez ich nie cierpie.najgorszy byl pam universal bllee ale teraz sie przerzucilam na phenyl free 2.i jest 100 razy lepszy niz pam.
    • wasz pierwszy preparat

ja również piłam lofenalak, był okropny,ale trzeba było go pic,póżniej zmienili mi na fenyl free2,a obecnie pije fenyl free2HP,jest dobry o wiele lepszy od lofenalaku.

Pozdrawiam wszystkich fenylaków